Ogznet.com

2020 Yılbaşı Salla Kazan hediyeleri

Ücretsiz salla kazan uygulamasıyla 2020 yılında da ücretsiz dakika ve bedava internet kazanmaya devam edeceksiniz. Yılbaşına özel Turkcell salla kazan uygulamasıyla daha fazla internet nasıl kazanılır bilgisini vereceğiz.

Turkcell-Salla-Kazan-ile-1-GB-Bedava-İnternet-Nasıl-Alınır

2020 Turkcell Bedava İnternet

Turkcell 2019’da olduğu gibi 2020 yılına da hızlı başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Turkcell salla kazan ile milyonlarca GB bedava internet dağıtmaya hazırlanıyor. Salla kazan kampanyasından yararlanmak için uygulamayı indirip kullanmanız yeterli. Daha fazla hediye kazanmak mümkün mü? Evet, bu mümkün. Salla kazan uygulamasını aynı anda birden fazla cihaz ile çalıştırırsanız. Aldığınız hediyeyi katlayabilirsiniz. Katlanan salla kazan hediyesi anında telefonunuza yükleniyor.

Yılbaşında salla kazan uygulaması yanı sıra diğer uygulamalar ile de hediye internet kazanabilirsiniz. BİP, Fizy, Dergilik, Paycell uygulamaları ile Turkcell bedava internet kampanyalarını sürdürüyor.

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Turkcell Dergilik; Turkcell ücretsiz hediye internet kampanyalarında Dergilik Uygulamasını konu alacağız. Dergilik ile anında 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Uçuran Tarife; Turkcell Uçuran Tarifelerden herhangi birini alan müşterilerine ücretsiz 30 gün boyunca geçerli 1GB internet hediye ediyor.

Turkcell Paycell; İstanbul kart kullananlara Turkcell’den müjde var. Paycell kullanarak dolum yapan kullanıcılar Turkcell 2GB ücretsiz internet kazanıyor.

Daha fazla bilgi almak için; https://www.bedavainternet.info/category/turkcell-bedava-internet/ adresini ziyaret edebilirsiniz.