Ogznet.com
Yola Çıkmadan Önce Yapılması Gereken 9 Kural Paylaş:

Yola Çıkmadan Önce Yapılması Gereken 9 Kural

Yola Çıkmadan Önce Yapılması Gereken 9 Kural

Seyahate Çıkmadan Dikkat Edilmesi Gereken 9 Kural

Yolculuğunuz sırasında güvende olmanızı sağlayacak ve yol boyunca size yardımcı olacak bu 9 yol gezisi temel unsurunu bir araya getirerek seyahatinize biraz değişiklik katın.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Araç Yol Yardım Seti

Araç Yol Yardım Seti
Image by Please Don't sell My Artwork AS IS from Pixabay

Yolculuğunuzun iyi geçmesi tamamen arabanızın sağlığına bağlıdır, bu nedenle yola çıkmadan birkaç gün önce, yedek lastiğinizin kontrolü dahil olmak üzere arabanızı bir tamirci tarafından kontrol ettirmelisiniz.

Bunun dışında, birkaç yol yardımı temel unsurunu bir araya getirerek öngörülemeyen acil durumlara hazırlıklı olun: taşınabilir bir hava kompresörü, bir akü takviyeli marş motoru (yola çıkmadan önce tam olarak şarj edildiğini kontrol edin), soğutma sıvısı, motor yağı, temel alet çantası ve ilk yardım çantası. Önceden toplamış hazır setler, yol kenarı yardım kitleri, işaret fişekleri ve cam kırma aracı gibi daha da geniş bir acil durum ekipmanı unsuru ile doldurulmuş olarak gelir.

Şimdi satın al

Elektronik Cihazlar için USB Araç Şarj Cihazı

Elektronik Cihazlar için Yedek Bataryalar
Image by StockSnap from Pixabay

Muhtemelen telefonlar, tabletler, taşınabilir oyun konsolları, Bluetooth kulaklıklar ve diğer elektronik cihazlarla seyahat ediyorsunuz ve sonunda hepsinin pili bitecek. Çoklu bağlantı noktasına sahip USB araç şarj cihazı gibi aynı anda birden fazla cihazı takabilceğiniz bir şarj cihazı edinin.

Şimdi satın al

Yol Haritası

Yol Haritası
Fotoğraf sahibi form PxHere

Sizi hedefinize ulaştırmak için yalnızca teknolojiye güvenmeyin. Bir yol haritasıyla navigasyon sisteminiz hizmet dışı olduğunda bile yolunuza devam edin.

Sağlıklı Atıştırmalıklar

Sağlıklı Atıştırmalıklar
Image by Couleur from Pixabay

Yolda yiyecek bulmak genellikle çok fazla sorun değildir, ancak sağlıklı yiyecek bulmak zordur. Aracınızda çok çeşitli sağlıklı atıştırmalıklar bulundurun ve paradan tasarruf edin, daha dikkatli olun ve daha seyrek durarak hedefinize daha hızlı ulaşın.Kurutulmuş meyveler ve sert kabuklu yemişler kolay kolay bozulmaz ve tüm çerezcilerde bulunur.

Islak Mendil

Islak Mendil
Image by Squirrel_photos from Pixabay

Bir yolculuğa çıkmak için ne koyacağınızı düşünürken, mutlaka ıslak mendili yanınızda bulundurun. Araçta her an lazım olabilecek önemli bir unsur. Hipoalerjenik ve biyolojik olarak parçalanabilen ıslak mendil, biraz tazelenmeniz gerektiğinde tüm vücut temizliği için harikadır.

Koltuk Arkası Araç Düzenleyicileri

Koltuk Arkası Araç Düzenleyicileri
Image from n11.com

Önemli şeyleri elinizin altında tutan ve dört bağlantı noktalı bir USB şarj cihazıyla donatılmış arka koltuk araç düzenleyicileriyle karışıklığı minimumda tutun.

Şimdi satın al

Bagaj Organizerleri

Bagaj Organizerleri
Image from n11.com

Bagaj bölmesi kutuları, ihtiyaç duyduğunuzda eşyaları düzenli ve erişilebilir tutmak için harikadır ve bu, birçok cep ile birlikte içecekleri serin tutmak için bir soğutma bölmesi ile birlikte gelir.

Şimdi satın al

Araç Üstü Port Bagaj

Araç Üstü Port Bagaj
Image from n11.com

Yolculuğunuz için beklediğinizden daha fazla mı eşyanız var? Araç üstüne bir bagaj ekleyin. Birçok boyutta gelirler ve genellikle kilitleri vardır, bu da bunu ekstra eşyalarınızı taşımanın güvenli bir yolu yapar.

Şimdi satın al

Gezi Planlama Uygulamaları

 

Bir seyahat planlamak, neredeyse yolculuğun kendisi kadar heyecan verici olabilir. Rotanız boyunca görebileceğiniz tüm harika şeyleri koordine etmek için, yemek yerleri, yol kenarındaki turistik yerler, yürüyüş parkurları ve daha fazlasını kolayca keşfetmenizi sağlayan TripIt: Travel Planner (iOS | Android) gibi bir uygulama kullanın.

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!