Ogznet.com
Yolculuğun Tadını Plusfly İle Çıkarın Paylaş:

Yolculuğun Tadını Plusfly İle Çıkarın

Yolculuğun Tadını Plusfly İle Çıkarın

Son yıllarda hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerinde hava yolunu tercih edenlerin sayısında ciddi bir artış görülüyor. Bundaki en büyük etken ise uçak biletlerinin fiyatlarının her bütçeden yolcunun ulaşabileceği seviyeye çekilmiş olması olarak kabul ediliyor. Plusfly sektörde hizmet vermeye başladığı günden bu yana en ucuz uçak biletini müşterilerine sunarak uçak seyahatini tercih edenlerin artmasında önemli bir rol oynuyor. Hem yurt içi hem yurt dışı seyahatlerde müşterilerine en uygun fiyatlı uçak biletlerini sunmayı hedefleyen Plusfly; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus Hava Yolları, Atlas Jet ve Sun Express başta olmak üzere pek çok hava yoluna ait uçak biletlerini satışa sunarak müşterilerine kaliteli bir hizmet vermeye devam ediyor.

Günümüzde uçak bileti fiyatlarının ucuzlaması ile bu alanda hizmet veren firmaların sayısında ciddi bir artış görülüyor. Plusfly sektörün en iddialı isimlerinden biri olarak müşterilerine yüzlerce hava yolu firmasının farklı güzergahlarındaki uçak biletlerini en uygun fiyatlar ile sunmaya devam ediyor. Plusfly’ın avantajlı fiyatlarından ve yüksek kalitedeki hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcular Plusfly’ın web sitesinden, çağrı merkezinden ve mobil uygulamasından hizmet alabiliyorlar. plusfly.com adresindeki web sitesinden hizmet almayı tercih edenler; hangi lokasyondan hangi lokasyona, kaç kişi ve hangi tarihte uçmak istedikleri gibi bilgileri girerek Plusfly’ın arama motoru sayesinde yüzlerce farklı hava yolunun bu kriterlere uyan uçuşlarını tek sayfada listeleyebilme avantajından yararlanabiliyorlar. Listelenen uçuşlar arasından kendilerine en uygun seferi seçebiliyor ve ödemelerini Plusfly’ın güvenli ödeme sistemlerinden yararlanarak yapabiliyorlar. Bu sayede Plusfly’ın uygun fiyatlı uçak biletlerinden yararlanarak hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatlerini güvenli, konforlu ve ekonomik bir şekilde yapabilmenin keyfini çıkarabiliyorlar.

Yolculuğun Tadını Plusfly İle Çıkarın

THY İletişim Hattı İle Uçak Bileti Almak Çok Kolay

Kendini yalnızca Türkiye genelinde değil dünya çapında da kanıtlamış bir marka olan Türk Hava Yolları uçuşlarındaki kalitenin yüksekliğinin yanı sıra çok yönlü destinasyon seçenekleri ile de popülerliğini korumayı başarıyor. İç hatlarda ve dış harlarda çok fazla lokasyona uçuşlar yapan Türk Hava Yolları dünya genelinde sektörünün önde gelen isimleri arasında sayılıyor.

Plusfly aracılığı ile Türk Hava Yolları’nın uçuş seferlerinden bilet almak isteyen yolcular Plusfly’ın THY iletişim hattını arayarak işlem yapabiliyorlar. THY iletişim hattı Türkiye’de hizmet vermekte olan tüm sabit ve mobil hat operatörleri tarafından yerel arama ile ücretlendirilmekte olup bu hat üzerinden çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile görüşülerek işlemler en kısa süre içerisinde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede THY iletişim hattını arayan yolcular ekstra bir ücret ile karşı karşıya kalmadan; Türk Hava Yolları’nın uçuşlarına ait uçak biletlerinin fiyatlarını sorgulayabiliyor, uçak biletlerinin değişikliklerini ve iptal işlemlerini yaptırabiliyor, koltuk seçimlerini yapabiliyor ve uçak içi ücretli ikramlardan satın alabiliyorlar.

Plusfly aynı zamanda Anadolu Jet firmasının uçak bileti satış işlemlerini de web sitesi, mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile gerçekleştiriyor. Anadolu Jet firması tarafından gerçekleştirilen uçuş seferlerinden uçak bileti almak isteyen yolcular Plusfly Anadolu Jet iletişim hattını arayarak uçak bileti satın alma ve uçak bileti değişikliği yapma gibi işlemleri çağrı merkezi müşteri temsilcisi aracılığı ile yapabiliyorlar. THY iletişim hattı numarası gibi Anadolu Jet iletişim hattı numarası da yerel ücretlendirmeye tabi tutuluyor ve bilet işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm Seyahat Acentesi üzerinden yapılıyor. Ucuz bilet fiyatları ve en çok talep görmekte olan bölgelere gerçekleştirdiği uçuş seferleri ile ön plana çıkan Anadolu Jet’in tüm hizmetleri Türk Hava Yolları’nın güvencesi ve sorumluluğu altında bulunuyor. Uçuşlarını genellikle İstanbul Sabiha Gökçen ile Ankara Esenboğa hava limanlarından karşılıklı olarak gerçekleştiren Anadolu Jet pek çok ilden aktarmasız olarak Ankara’ya uçuşları sayesinde yolcularına pek çok avantaj sağlamaya devam ediyor.

Anadolu Jet iletişim hattını arayan yolcular; çağrı merkezi müşteri temsilcileri aracılığı ile biletleme ve rezervasyon işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar. Bunun yanı sıra yaptırdıkları biletleme işlemleri ile ilgili check-in işlemlerini, uçuşları ile ilgili koltuk ve yemek seçimi işlemlerini de yaptırabiliyorlar. Anadolu Jet iletişim numarasını arayan yolcular uçuşlarını gerçekleştirmek istedikleri lokasyon bilgisinin yanı sıra uçuş tarihi ve kaç kişinin uçuş yapacağı gibi bilgiler verdikten sonra kendileri için en uygun uçuş seferlerini ve en ucuz bilet fiyatlarını saniyeler içerisinde öğrenebiliyorlar. Seçtikleri uçuşa ait biletleri de müşteri temsilcisi aracılığı ve Plusfly’ın güvenilir sistemi ile kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabiliyorlar. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar için en ucuz uçak bileti sağlamayı hedefleyen Plusfly kesintisiz bilet iadesi garantisinin yanı sıra 0 komisyon bedeli uygulaması ile de yolcuları için büyük bir avantaj sağlıyor. Siz de hem yurt içi hem yurt dışı uçuşlarınızdan önce Plusfly aracılığı ile kendiniz için en uygun uçuşları listeleyebilir ve en uygun fiyatlı uçak biletlerini kolayca satın alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için: https://plusfly.com/

Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!