Ogznet.com

Vanced, YouTube’un iyi bilinen modlanmış bir versiyonudur. Bu uygulamada, reklam engelleme ve arka plan oynatma gibi pek çok özellik sunar.

YouTube Vanced reklamları göstermeden videolar oynamanıza izin verir. Bu uygulama, resmi uygulamada bulunmayan birçok özelliğe sahiptir. Tek bir reklam göstermeden YouTube'daki videoları veya filmleri izlemenize yardımcı olacak harika bir modifiye uygulamadır. Hatta videoları arka planda oynatabilir ve yakınlaştırabilirsiniz. Yerleşik reklam engelleme, YouTube Premium olmadan arka planda video oynatma, siyah / koyu temalar ve çok daha fazlası.

White ve black olmak üzere iki tip temaya sahiptir. Her iki versiyonda da gece saati için tercih ettiğiniz alternatif temayı seçer. Uygulama ile reklamsız ve arka planda çalışan bir YouTube uygulaması elde ederken videoları indirme özelliği henüz mevcut değildir.

PIP modu bu uygulamada çalışıyor mu? Evet resim içinde resim özelliğinin olduğu sadece Oreo'da bu özellik çalışır!

Tüm versiyonlardaki özellikler aynıdır. Bununla birlikte, Root özelliği olmayan versiyonda küçük bir fark vardır. Paket adının değiştirilmesi gerektiğinden, Google Play Hizmetleri birlikte oynatılamayacaktır. Bu, oturum açabilmek için ek MicroG paketi yüklemeniz gerektiği anlamına gelir.

Uygulamanın genel özellikleri:

 • Tüm YouTube Reklamlarını engeller (bazı seçenekler değiştirilebilir)
 • Arkaplan oynatma özelliği
 • Maks Çözünürlüğü Geçersiz Kıl
 • Tüm cihazlarda Yakınlaştır için çift el hareketi
 • Uyarlanabilir Tema (Beyaz / Koyu / Siyah)
 • PiP (Sadece Oreo)
 • Video penceresi yeni veya eski stil
 • Video özelliğini tekrarla
 • Tercih Edilen Çözünürlük ve Hız özelliği

youtube vanced

Root veya Magisk'e sahip olmayan herhangi bir cihazla çalışmak için tasarlanmış indirme. Ne olduğunu bilmiyorsanız, bunu indirin. Giriş yapabilmek için MicroG paketini indirmeyi unutmayın.

 • İndir: Vanced Root'suz sadece apk yüklemeli

Rootlu telefonlar için yükleme yönergesi aşağıdaki gibidir;

 • İndir: Vanced Root'lu telefonlar için
 1. Yukarıdaki indirmelerde bulunan resmi yükleyiciyi indirin
 2. Cihazınız için uygun bir apk seçin (mimarinizi CPU-Z gibi bir uygulama kullanarak kontrol edin) ve istediğiniz ikincil temayı seçin. (Tüm temalar beyaz temayı içerir)
 3. İndirilen dosyayı / sdcard / Downloads içine veya yükleme zipinin içine yerleştirin
 4. Tüm YouTube güncellemelerini kaldırın ve Play Store'da otomatik güncellemeyi devre dışı bırakın (youtube uygulamasını tamamen kaldıramıyorsanız)
 5. Yükleyiciyi TWRP'de flashla
 6. Bitti!

Ayrıca Youtube hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız MicroG eklentisi yüklemeniz gerekir. Bu olmadan hesap ekle düğmesi işe yaramaz.

İlginizi
çekebilir
Arka Planda Youtube Çalıştırma ve Müzik Dinleme
İlginizi
çekebilir
AT Player ile Doğrudan YouTube'dan Müzik Dinleyin