Ogznet.com
YouTube için En İyi 4 Video Düzenleme Programı Paylaş:

YouTube için En İyi 4 Video Düzenleme Programı

YouTube için En İyi 4 Video Düzenleme Programı

YouTube’da yayınlamak için video mu çekiyorsunuz? YouTube’un sağladığı temel düzenleme araçları ile videonuzu düzenleyebilirsiniz ancak, bazı projelerin daha profesyonel bir video düzenleme işlemine ihtiyacı vardır. Çektiğiniz videoyu daha güzel hale getirmek için bu YouTube video düzenleme uygulamalarını kullanabilirsiniz.

YouTube için birçok alternatif video düzenleme uygulaması var. Tüm video editörleri arasında birçok ücretsiz alternatif var ve bunların içinde özellikle YouTube videolarını düzenlemek için harika programlar var.

Windows, Mac, iOS, Android ve diğerleri gibi tüm platformlar için video düzenleme uygulamaları vardır. Bu programlar videolarınıza her türlü şeyi yapmanıza izin verir: metin ekleme, yer filtreleri ekleme, solma efektleri oluşturma, müzik içe aktarma, istenmeyen video bölümlerini silme, filigran görüntüleme, makroları çalıştırma ve çok daha fazlası.

1. HitFilm Express

 • Platform: Windows · MacOS

HitFilm Express

HitFilm Express, profesyonel kalitede VFX araçları ve harika içerik, film veya oyun videoları yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır. Yeni başlayanlar, film yapım öğrencileri, oyuncular, YouTube kullanıcıları veya ticari olmayan herhangi bir reklam öğesi için mükemmeldir.

HitFilm Express, iş için doğru araçlara sahip olmanızı sağlayan bir dizi güçlü video düzenleme aracı sunar.

HitFilm express, herhangi bir YouTuber'ın seveceği birçok özelliğe de sahiptir. Hiçbir eklenti satın almasanız bile bu ücretsiz YouTube video düzenleyicisinde beğeneceğiniz çok şey var.

2. Clipchamp

 • Platform: Web

Clipchamp

Video düzenleyicisi, harika videolar oluşturmak için gereken tüm özelliklerle birlikte gelir ve kullanmak için deneyim gerekmez. Herhangi bir boyuttaki videoları, program yükleme derdi olmadan doğrudan web tarayıcısında düzenleyin.

Clipchamp, sezgisel sürükle-bırak editörü ve temel yayınlama araçlarıyla tüm video oluşturma deneyimini web tarayıcınıza getirir. YouTube videoları oluşturmak ve ücretsiz video düzenleyici aracını kullanmak için siteye mail adresinizle kaydolmanız gerekmektedir.

Sektörlere özel hazırlanmış, profesyoneller tarafından üretilen tamamen özelleştirilebilir video şablonları kitaplığı bulunmaktadır. Sadece metni değiştirin ve dışa aktarın! YouTube kanalınız için video düzenleme işlevinden, Instagram tanıtım videolarına kadar tüm video düzenleme işlerini yaoabilirsiniz. Kapsamlı şablon kütüphanesine göz atıp, beğendiğiniz şablona tıklayın ve başlayın.

Kullanımı kolay profesyonel düzeyde özellikler getiren ücretsiz online video düzenleyici ile birçok işlem yapabilirsiniz.

YouTube videoları için bu ücretsiz video düzenleyici HD videolar üretmez, ancak MP4 formatında dışa aktarır ve ses, video ve resimleri içe aktarabilir.

İlginizi çekebilir

En İyi 13 Video Düzenleme Programı

Windows Movie Maker, hiç şüphesiz, video düzenleme ve video oluşturma işlemleri için temel programdı. Ancak daha ileri düzenlemeler için yetersizdi. Ekstra bile..

3. Lightworks

 • Platform: Windows · MacOS · Linux

Lightworks

İster sosyal medya, ister YouTube veya 4K film projesi için video hazırlamanız gereksin, Lightworks tüm video düzenleme işlerinizde size yardımcı olur.

Lightworks, tamamen ücretsiz ödüllü bir video editörüdür. Tek sınırlama, Lightworks Pro'da bulabileceğiniz tüm dışa aktarma formatları için destek alamamanızdır.

Oluşturulan video dosyaları YouTube, Vimeo, Facebook ve Instagram için tamamen uyumludur. Tek bir kolay adımda doğrudan YouTube hesabınıza yükleme seçeneği de vardır, böylece daha fazla zamanınız size kalır.

Lightworks'ün diğer özelliklerinden bazıları sürükle ve bırak desteği, tam ekran modu, özelleştirilebilir düzenler, klavye ile hassas kırpma, içe aktarma sırasında otomatik senkronizasyon, geçişler ve filtreler, toplu dışa aktarma ve daha fazlası.

Lightworks'ü kullanma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, birkaç ücretsiz video eğitimi ve aktif bir topluluk forumu var.

İlginizi çekebilir

iPhone için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

Sosyal medya uygulamalarının popülerleşmesi ile video düzenleme uygulamaları daha çok kullanılmaya başlandı. Ancak bunun için bilgisayardaki pahalı ve karmaşık ..

4. FilmoraGo-Video Editor & Maker

 • Platform: iOS

YouTube videoları için başka bir ücretsiz düzenleme uygulaması FilmoraGo'dur. Yerleşik bir müzik kütüphanesi, video geçişleri ve temel video düzenleme araçları gibi bazı harika özellikleri ile kullanımı oldukça kolaydır.

FilmoraGo, gelişmiş özelliklere sahip kullanımı kolay bir video düzenleme uygulamasıdır. Müzik videolarını düzenleyin, kendi filmlerinizi yapın ve videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

 • Doğrudan telefonunuzdan kendi sesinizi ekleyin
 • İşiniz bittiğinde videoyu doğrudan YouTube'a gönderin
 • Tüm videoya anında bir tema uygulayın
 • Kendi müziğinizi, ön ayarlarınızı veya ücretsiz indirilebilir şarkılarınızı kullanın
 • Hemen çıkma, deforme etme, döndürme veya itme gibi klip geçişlerini ekleyin
 • Facebook, Google ve Instagram'dan dosya aktarma
 • 16:9 oranında kırpın veya kenarları bulanıklaştırın / kesin
 • Yapraklar, başlangıçlar ve kalpler gibi nesneleri bindirme
 • Eğlenceli stillere sahip başlıklar ekleyin
 • Yedi hız seçeneğiyle klibin hızını ayarlayın
 • Videoları döndürme
 • Parlaklığı, sıcaklığı, skeç, kontrast ve daha fazlasını ayarlayın

FilmoraGo, yalnızca videonun en sonuna bir filigran ekler ve kaldırılması için uygulama içi satın alma yapabilirsiniz.

Yorumlar
 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!