YouTube Video İndirme Araçları

YouTube Video İndirme Araçları

02 Eki 2017 /

Youtube-MP3.org, YouTube videolarını MP3 ses dosyalarına dönüştüren web sayfası kapandı. Endişelenmeyin Youtube videolarını indirmek için daha pek çok yol var. İnternet bize güvenilir ve ücretsiz alternatif seçenekler sunmaya devam ediyor.

Youtube-MP3.org için 5 mükemmel alternatife bir göz atalım. Listede 2 web sayfası, 1 kurulabilir program ve 2 uygulama bulacaksınız. Herkes için mevcut seçenekler var!

YouTube videolarını MP3'e (ve diğer ses ve video formatlarına) dönüştüren 5 araç

YTD Downloader (Windows)

YTD downloader, internetten videolar indirmek için mükemmel bir araçtır. Kullanımı basit, takip edilmesi kolay ve YouTube-MP3.org kullanmaya alışkınsanız YTD Downloader ile ilgili herhangi bir problem yaşamazsınız.

YTD ile videoları 1080p Full HD formatında indirebilir ve farklı cihazlarda kullanılmak üzere bir dizi dosya formatına dönüştürebilirsiniz. Pro sürümünüz varsa, birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürebilirsiniz.

ytd downloader

Wondershare Video Converter

Wondershare Video Converter sadece internetten video indirmek için değil, daha bir çok özelliği vardır. Güçlü video dönüştürme yazılımı, dahili video oynatıcı, 4K video desteği ve 159 video formatı desteği vardır.

Bazı özellikler için profesyonel sürümü edinmeniz gerekir, ancak basit bir video indirici istiyorsanız ücretsiz sürümü mevcuttur.

Wondershare Video Converter

Online Video Converter (web sayfası)

Bu web sayfası, YouTube-MP3.org ile çok benzerdir. Diyalog kutusuna YouTube videosunun bağlantısını kopyala-yapıştır yapmanız yeterlidir ve sonra "Başlat" ı tıklayın. Bu web sayfasının en büyük yararı, MP3'e değil farklı formatlara dışa aktarmaya izin vermesidir. Farklı ses biçimlerine (aac, wav vb.) ve farklı video formatlarına (MP4, mov, avi vb.) dönüşüm yapabilirsiniz.

Ayrıca, Online Video Converter sadece YouTube videolarını desteklemez. İnternetteki herhangi bir sitede ve Facebook, Vimeo, Instagram ve Daily Motion gibi sosyal ağlardan bile videoları indirebilirsiniz.

Online Video Converter

Convert2mp3 (web sayfası)

Online Video Dönüştürücü'de bulunan seçeneklere çok benzer, ancak daha farklı avantajlı seçenekler sunar. Dahili bir arama işlevi olduğundan aradığınız videoyu bulmak için önce YouTube'a gitmeniz gerekmez. İhtiyacınız olanı bulmak için arama yapın ve doğrudan site üzerinden dönüştürün.

Tek şey, Convert2mp3'ün yalnızca YouTube, Dailymotion veya Clipfish videolarını dönüştürmesi.

Convert2mp3

Freemake Video Converter (Windows)

Freemake Video Converter, yukarıda gösterdiğimiz araçlardan farklı bir araçtır; web'de bulduğunuz bir sayfa değil, bilgisayarınız için bir programdır. Aslında bir program yüklemek istemeyebilirsiniz, ancak Freemake'in videoları yüzlerce formattan dönüştüren hepsi bir arada bir çözüm olduğunu unutmayın.

Ayrıca dosyaları doğrudan indirebilir veya başkaları ile paylaşabilir, dinleyebilir veya YouTube'da tekrar yayınlayabilirsiniz. Kullanıcılara gerçek seçenekler sunan ücretsiz bir seçenektir.

Freemake Video Converter

Video to MP3 (Android)

YouTube videolarını doğrudan Android telefonunuzdan MP3'e dönüştürmek istiyorsanız bu harika bir seçenektir. Uygulama sadece videolardan sesi çıkarmamanıza izin vermiyor, ayrıca size istediğiniz bitleri alabilmeniz ve üst kısımda MP3 parçaları eklemeniz için düzenleme ve kesme seçeneği sunuyor.

Video to MP3 (Android)

Video to MP3 Converter (iOS)

IOS kullanıcıları için, kullanıcıların YouTube videolarını indirmelerini ve bunları telefonlarında ana bilgisayar formatına dönüştürmelerini sağlayan, mükemmel Video to MP3 Converter uygulaması var.

Daha da iyisi, uygulama videodaki sesi alıp, istediğiniz oynatıcı ve yerde dinlemenizi sağlar.

Video to MP3 Converter (iOS)

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 361 kez okundu.

Facebook Yorumları

Yorumlar

64x64

Youtube Converter

Vay! harika, kullanışlı araç
0 0 Cevapla

Yorum Yaz

guvenlik
Image Analyzer

Image Analyzer

13 Oca 2018 / Multimedya
BitDefender Internet Security

BitDefender Internet Security

13 Oca 2018 / Güvenlik
AIMP

AIMP

13 Oca 2018 / Multimedya
eMule

eMule

13 Oca 2018 / İnternet
Shutter

Shutter

13 Oca 2018 / Araçlar
Shutter

Shutter

13 Oca 2018 / Araçlar
Freez Flv to Mp3 Converter

Freez Flv to Mp3 Converter

13 Oca 2018 / Multimedya
eMule

eMule

13 Oca 2018 / İnternet
Freez 3GP Video Converter

Freez 3GP Video Converter

13 Oca 2018 / Multimedya
EssentialPIM Free Edition

EssentialPIM Free Edition

13 Oca 2018 / Ofis