Ogznet.com

YouTube Videoları iPad’de Nasıl İndirilir?

Image by USA-Reiseblogger from Pixabay

Youtube videolarını iPad’e nasıl indirirsiniz? Belki internet ve hücresel ağ servisinin zayıf olduğu bir alanda tatile gidiyorsunuz ve çevrimdışı içerik tam da ihtiyacınız olan şey. Neyse ki, YouTube videolarını iPad’e indirmek oldukça kolaydır ve kabataslak üçüncü taraf uygulamaları olmadan nasıl yapacağınızı size göstereceğiz.

Bu yazının içeriği:

Göster
  Gizle

  YouTube Videolarını iPad'de YouTube Premium ile Nasıl İndirirsiniz?

  YouTube Premium, platformun abonelik hizmetidir. Aylık bir ücretle ve reklamsız video ve müzik, orijinal dizi ve filmler ve çevrimdışı görüntüleme sunar. Denemek isterseniz, YouTube 3 aylık ücretsiz bir deneme sunar. Üyeliğinizi iptal ettikten sonra, YouTube videolarını iPad'inize indirmek basittir.

  Videoları YouTube Premium aracılığıyla iPad'inize indirirseniz aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var:

  • Çevrimdışı izlemek için hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekir.
  • Yorum yapma ve beğenme gibi bazı işlemler çevrimdışı modda kullanılamaz.
  • İndirilen videolar, ülkenizde en az 30 günde bir çevrimiçi olduğunuz sürece otomatik olarak yenilenir.
  • Video içeriği içerik kısıtlamaları nedeniyle, tekrar internete yeniden bağlandığınızda bazı içerikler çevrimdışı görüntüleme için uygun olmayabilir.
  • Videoları yalnızca YouTube Premium’un uygun olduğu ülkelerde indirebilirsiniz.
  1. Videoyu YouTube veya YouTube Oyun uygulamasında izlemeye başlayın.
  2. Video oynatıcının altındaki İndir seçeneğine dokunun.
  3. Video kalitenizi 720p veya 360p olarak seçin. Kalite ne kadar yüksek olursa, ihtiyacınız olan depolama alanı o kadar fazla olur.
  4. YouTube uygulamasında video kalitesi ekranı Tamam'a dokunun.
  5. İndirme işlemi bittiğinde, İndirme ikonu bir onay işaretine dönüşecektir.
  6. Bir kere indirildikten sonra, videolar Kitaplık veya Hesap sekmelerinde bulunabilir. Videoyu sabit sürücünüzden kaldırmak için tekrar İndir simgesine dokunun.

  Üçüncü Taraf Uygulaması Üzerinden iPad'de YouTube Videolarını İndirebilir misiniz?

  YouTube videolarını iPad'e üçüncü taraf yazılım veya web siteleri aracılığıyla indirebileceğiniz halde, bunu önermiyoruz. Birincisi, yasadışı olabilir. En azından, Google’ın hizmet koşullarını ihlal ediyor; bu, kişilerin "bu içerik için hizmette YouTube’da görüntülenen bir indirme" veya benzeri bir bağlantı görmedikleri sürece hiçbir içerik indirmeyeceklerini belirtir.

  Üçüncü taraf uygulamalar ve web siteleriyle ilgili başka bir tehlike daha var: kötü amaçlı yazılım. App Store'daki birçok uygulama güvenli olsa da, diğerleri tehlikeli olabilir ve mobil cihazınıza reklam yazılımı veya fidye yazılımı bulaştırabilir.

  Ayrıca, YouTube videolarını indirmek ahlaka aykırıdır ve Google’dan ve içerik oluşturuculardan para alır. Güvenlik ve çevrimdışı izlemeniz için YouTube Premium'u kullanmak daha iyidir.

  Yorumlar

  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
  Yorum Yaz