Şu ana kadar sadece Pixel 3 ve Pixel 3 XL'nin sadece birkaç kez görüntüsünü gördük, fakat şimdi her ikisi içinde daha iyi bir görüntü elde ettik ya da en azından fabrikada CAD'lere dayanan render'larda (bilgisayar destekli) telefonların tasarımlarını gördük.

MySmartPrice adına ünlü sızıntı hesabı @OnLeaks tarafından paylaşılan render'ler, Pixel 3 XL'nin bir çentiğe sahip olacağını gösteriyor. Standart Pixel 3 ise, önceki görüntülerle aynı çizgide.

Görünüşe göre Pixel 3, muhtemelen 18:9 en boy oranı, 5.4 inçlik bir ekrana sahipken, Pixel 3 XL'nin 6.2 inçlik bir ekran değerine sahip olduğu söyleniyor, bu da MySmartPrice teorizlerine göre 19:9 en boy oranına sahip.

pixel 3

pixel 3

pixel 3

Sadece Pixel 3 XL bir çentiğe sahip görünüyor. İki telefon arka taraftan birbirine benziyor.

Bu arada boyutlar Pixel 3 için 145,6 x 68,2 x 7,9 mm, Pixel 3 XL için de 158 x 76,6 x 7.9mm boyutlarında geliyor. Her iki durumda da kameranın takıldığı yerde 8.6 mm'ye kadar genişledikleri söyleniyor.

Aslında, genel olarak tasarım, çentik dışındaki bu görüntülerde de benzer görünüyor, ancak iki telefonun arka kamerası her iki telefonun arka tarafında olduğu gibi, her iki telefonun önünde bir çift objektifli bir kamera gibi görünüyor.


Görülebilecek diğer detaylar arasında öne bakan stereo hoparlörler, alt kısımda bir USB-C bağlantı noktası ve arkada bir parmak izi tarayıcısı ve iki tonlu tasarım, geçmişte cam ve metal karışımı vardı ama önceki bir söylentiye göre bu sefer cam olabilir.

Bu görüntüleyicilerin doğru olup olmadığını bilmenin bir yolu yoktur, ancak daha önce gördüklerimize ve saygın bir kaynaktan geldikleri için doğru olabilir. Pixel 3 ürün serisinin Ekim ayında büyük olasılıkla çıkacağını biliyoruz.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 301 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" Yüksek Kaliteli Renderlarda Pixel 3 ve Pixel 3 XL Görüldü konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Yüksek Kaliteli Renderlarda Pixel 3 ve Pixel 3 XL Görüldü ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yüksek Kaliteli Renderlarda Pixel 3 ve Pixel 3 XL Görüldü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "