Yüz Değiştiren 5 Fantastik Uygulama

Yüz Değiştiren 5 Fantastik Uygulama

En kendini beğenmiş insanlar bile bazen aynadaki kişiden biraz değişiklik bekliyor. Yüzünüzde yeni bir görünüm denemek yada sadece bir kahkaha atmak istiyorsanız, sizin için beş yüz değiştirme uygulaması öneriyoruz.

Face Changer (Android|iOS)

Bu kategorideki belki de en çok tanınan uygulama Face Changer'tir. Bu uygulama, aptalca aksesuarlar eklemenize ve yüzünüzde veya başka herhangi birinde değişiklik yapmanıza olanak tanır. Bir çift güneş gözlüğü ve bir yara ekleyin, ardından çevrimiçi arkadaşlarınızla paylaşmaya hazır olun.

Snapchat (Android|iOS)

Snapchat bir video kaydetmeden veya resim çekmeden önce filtreler ekleyebilir, nesneleri ekleyebilir ve sosyal ağları paylaşacak anlamlı bir görüntü yaratmak için Snapchat Lens'le oynayabilirsiniz.

YouCam Makeup (Android|iOS)

YouCam Makeup, fotoğraflarınızın harika görünmesini sağlayabilir. Göz farı, kirpikler, ruj, rimel ... ideal görünümü bulmanız veya mükemmel selfie almanız için istediğiniz her şeyi ekleyin.

FaceSwap (Android|iOS)

Bir sonraki adımda en tüyler ürpertici seçimimiz FaceSwap. Kamerada yaşayan iki kişinin yüzünü değiş tokuş etmenize izin veren, bu uygulama gerçekten dehşet verici sonuçlar doğurabilir. Korkunç diyorum, ama denediğimizden beri gülmeyi bırakmadık. Fotoğraflarla bile kullanabilirsiniz.

MSQRD (Android|iOS)

MSQRD, muhtemelen listemizin en eğlendirici ve güvenilir kaynağıdır. Bu uygulama yüzünüze bir dizi şaşırtıcı maske eklemenizi sağlar; hepsi tepki verir ve ifadenizle birlikte hareket eder. Bununla ünlü insanlar, kurgusal karakterler veya ikonik yaratıklar olabilirsiniz. Ardından, yeni görünümünü uygulama içinden kaydedin ve paylaşın.

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 0 kez değerlendirilmiş ve ortalama 0 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 570 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

Yorum Yaz

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
" Yüz Değiştiren 5 Fantastik Uygulama konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere Yüz Değiştiren 5 Fantastik Uygulama ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yüz Değiştiren 5 Fantastik Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
ücretsiz firma ekle instagram takipçi satın al