Ogznet.com
Ogznet.com

En İyi 11 Yüz Değiştirme Uygulaması

Snapchat ile popülerleşen yüz değiştirme ve yüze efekt verme uygulamaları hem iOS hem de Android için burada. En iyi yüz değiştirme uygulamaları için listemize göz atın.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Burada, arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak, yüz değiştirmek için bazı güzel uygulamalar var. Fotoğraf çekin ve saniyeler içinde komik videolar yapın. Uygulamayı açın ve akıllı telefonunuzun selfie kamerası ile eğlenceli fotoğraflar yakalayın. Eğer sıkılıyorsanız ve yapacak bir şeyiniz yoksa, siz ve arkadaşlarınız için ilginç olabilir.

İşte iPhone ve Android için en iyi yüz değiştirme uygulamaları.

1. Face Swap Live

 • Fiyat: Ücretli · Reklam içeriyor
 • İndir: iOS · Android

Face Swap Live

Face Swap Live, bir arkadaşınızla yanyana iken veya başka bir fotoğrafla gerçek zamanlı olarak yüz değiştirmenizi sağlar. İnternetten veya telefonunuzdan bir ünlü, arkadaş veya eğlenceli bir resim ile yüzleri değiştirdiğiniz videoları veya fotoğrafları kaydedin. Yalnızca çekilmiş fotoğrafları kullanabilen diğer uygulamaların aksine, bu uygulama yüzleri doğrudan kameranızın canlı video çekiminden alarak değiştirir.

Bir ünlünün simasından kendinizi konuşturun veya yüzünüzü en sevdiğiniz evcil hayvanın resmine koyarak değiştirin.

2. MSQRD

MSQRD

Her iki platformda (Android ve iOS) mevcut tamamen ücretsiz yüz değiştirme uygulaması. Harika canlı filtreler, film efektleri, çizgi film maskesi çıkartmaları ve çok daha fazlası ile yüzünüzü değiştirin. İlginç şeyler yüklü güzel bir yüz değiştirme uygulaması. Her iki uygulama mağazasında da binlerce kez indirildi.

3. Face Swap Celebrity Camera

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam içeriyor · Uygulama içi satın alma içeriyor
 • İndir: Android

Face Swap Celebrity Camera

Eğer ünlü filtreleri seviyorsanız, bu sizin için. En iyi ve en beğenilen ünlüler burada filtreler ve çıkartmalar şeklinde görünüyor. Harika filtreler, filtre efektleri ve çok daha fazlası. Hayvan yüzleri veya çıkartmaları ve çok daha fazlası. Uygulamayı indirin ve arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle yüz değiştirmenin keyfini çıkarın. Hadi gidip yüz değiştirin.

4. Face Swap - Live Face Sticker Camera &Photo Editor

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam içeriyor
 • İndir: Android

Face Swap - Live Face Sticker Camera

Sadece uygulamayı indirin ve yüz değiştirmenin tadını çıkarın. Ünlü çıkartmalar veya filtreler ve çok daha fazlası bu uygulamada. 30'dan fazla farklı şablonla kendinizi komik durumlara sokun veya şeytan, tavşan, kedi gibi kılıktan kılığa girin.

5. Face Swap

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam içeriyor
 • İndir: Android

Face Swap

Yüz değiştirme videoları yapmak Face Swap ile her zamankinden daha kolay. Sadece vizörde iki yüzü bulun ve uygulamanın kamerada canlı bir yüz değişimi yapmasını izleyin. Ve bu sadece bir başlangıç: eğlenceli canlı maskeleri bulunan bir galeriden kendinizi zombiler, sevimli hayvanlar, cyborgs'lere çevirin.

6. Face Swap - Photo Face Swap

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam içeriyor
 • İndir: Android

Face Swap - Photo Face Swap

Başka yüzleri kendi fotoğraflarınızla değiştirin. Reklamlarla birlikte ücretsiz bir yüz değiştirme uygulaması.

Özellikleri:

 • Yüzleri kendi fotoğraflarınızla değiştirin.
 • Gerçekçi sonuçlarla kullanımı kolaydır.
 • Farklı resimlerle Yüzleri Değiştirme. Her fotoğrafta en fazla 6 yüze sahip 1 veya 2 fotoğraf.
 • Galeriden fotoğrafları kullanın veya kameranızı kullanarak yeni bir tane çekin.
 • Yüzü değiştirilmiş fotoğraflarınızı galeriye kaydedin.
 • Fotoğrafınızı Instagram, Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşın.

7. Face Swap - P123 Photo Editor

 • Fiyat: Ücretsiz · Reklam içeriyor
 • İndir: Android

Face Swap - P123 Photo Editor

Selfie resminizde sevimli bir köpek filtresimi istiyorsunuz? Yada bir kedi olmak mı istiyorsun? Fotoğrafınızı komik ve eğlenceli yapmak ister misiniz? Bunun için reklamlarla ücretsiz bir yüz değiştirme uygulaması olan P123 Yüz Fotoğraf Editörü uygulamasını deneyin.

Bu komik yüz uygulamasıyla, fotoğrafınızda yüz etiketlerini kullanarak yaratıcı bir selfie yapabilirsiniz! Hayvan yüz filtreleri, yüz efektleri, saç modeli, güneş gözlüğü, kafa aksesuarları vb. gibi selfie çıkartmalarının harika bir koleksiyonunu bu yüz değiştirme uygulamasında bulacaksınız.

8. B612 - Beauty & Filter Camera

B612 - Beauty Filter Camera

B612, Snapchat gibi yüz değiştirme uygulamasıdır. Uygulamada farklı kategorilerde birçok filtre bulunuyor. Bu yüz değiştirme uygulaması ücretsiz olmasına rağmen kaydettiğiniz video ve fotoğrafların sağ alt köşesine uygulamanın logosu eklenir.

9. Magic: Play, Record, Share

 • Fiyat: Ücretsiz
 • İndir: iOS

Magic Play, Record, Share

Magic hem bir oyun hem de yüz değiştirme uygulamasıdır. Yüz değiştirmeler duygu tabanlı maskeleri içeriyor. Bir videoyu duygularınızla canlandırmak için Magic'in birçok karakterinden birini seçebilirsiniz. Magic'in gerçekleşmesi için gülümseyin, kaşlarını çatın, öpün, üfleyin, vb. Magic'in sinir ağı yüz ifadelerinizi algılar ve videonuzu gerçek zamanlı olarak canlandırır. Ardından, tüm sosyal ağlarda uygulamadan doğrudan eğlenceli videonuzu paylaşın.

10. Fabby Look - Saç Rengi Değiştirici

Fabby Look - Saç Rengi Değiştirici

Yüz değiştirme uygulamları arasında biraz daha farklı bir yere oturuyor bu uygulama. Saç renginizi değiştirmek istiyorsanız öncelikle bu uygulama ile bir deneme yapabilirsiniz. Bu yüz değiştirme uygulaması daha çok saç renginizle ilgileniyor. 10'dan fazla saç stili ve mavi, mor, pembe, mora çalan kızıl, platin ve diğer renkler mevcuttur.

11. YouCam Fun - Live Face Filters

YouCam Fun - Live Face Filters

YouCam Fun, fotoğraflarınız için canlı filtreler, gerçek zamanlı video efektleri ve eğlenceli arka planlar ile sıkıcı telefon kameranızı yaratıcı bir fotoğraf makinesine dönüştürmek için mükemmel bir araçtır! Bugün kim olacaksın? Fotoğraflarınıza ve videolarınıza eğlenceli, saçma ve kendiliğinden canlı efektler ekleyin. Sosyal medya veya YouCam Makeup ile arkadaşlarınızla paylaşın.

Yorumlar

 • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz