Ogznet.com
Severek Dinlediğiniz Bir Şarkıyı Zil Sesi Yapma Paylaş:

Severek Dinlediğiniz Bir Şarkıyı Zil Sesi Yapma

Severek Dinlediğiniz Bir Şarkıyı Zil Sesi Yapma

Youtube’dan bir müziği nasıl zil sesi yapabilirim?

YouTube’da veya farklı bir platformda severek dinlediğiniz bir şarkıyı cep telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir uygulama veya program yüklemenize gerek yoktur. Sadece, internet üzerinden birkaç siteyi kullanarak ve kolayca sevdiğiniz şarkıyı cep telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz.

İstediğiniz bir şarkıyı veya şarkının sadece istediğiniz kısmını hiçbir ücret ödemeden ve bilgisayara program vs. yüklemeden cep melodisi yapabilirsiniz!

Öncelikle müzik dosyanız .mp3 formatında cihazınızda kayıtlı olması gerekir. Bunun için öncelikle Youtube'dan şarkıyı Mp3 olarak indireceğiz. Aşağıdaki sitelerden birini kullanarak videoları mp3 müzik dosyası formatında indirebilirsiniz.

Uyarı: Bu sitelerden video indirirken tarayınıcınızda istenmeyen reklamlar açılabilir.

Sonra buraya tıklayıp online .mp3 kırpma sitesine gidin. Mp3 dosyasını siteye yükleyip istediğiniz kısımların başını ve sonunu seçip kırpın ve cihazınıza indirin. Telefonunuz melodi sesi olarak .mp3 formatını destekliyor ise hemen bu dosyayı telefonda zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

Eğer telefonunuz Mp3 dosyasını zil sesi olarak görmüyorsa buraya tıklayıp online dönüştürücü sitesine gidin. Audio converter kısmında istediğiniz ses dosyası formatını seçip cihazınızdaki .mp3 dosyasını upload edin. Convert File butonuna tıklayıp dönüşümü yapın ve dosyayı indirip cep telefonunuza yükleyip melodi olarak kullanın.

iPhone için zil sesi dosyasının m4r formatında olması gerekir. iPhone zil sesi yaparken m4r formatında kaydedin.

Android cep telefonları genellikle ogg formatında zil sesi dosyası gerekir.

Yorumlar (1)
  • avatar
    Seren Dağ

    Hepsi güzel teşekkürler ama şu mp3 kırpma sitesi mobilde çalışmıyor, https://webaudiocutter.com/tr şu siteyi deneyebilirsiniz.

Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!