Ogznet.com

YouTube’da veya farklı bir platformda severek dinlediğiniz bir şarkıyı cep telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir uygulama veya program yüklemenize gerek yoktur. Sadece, internet üzerinden birkaç siteyi kullanarak ve kolayca sevdiğiniz şarkıyı cep telefonunuza zil sesi yapabilirsiniz.

İstediğiniz bir şarkıyı veya şarkının sadece istediğiniz kısmını hiçbir ücret ödemeden ve bilgisayara program vs. yüklemeden cep melodisi yapabilirsiniz!

Öncelikle müzik dosyanız .mp3 formatında cihazınızda kayıtlı olması gerekir. Bunun için öncelikle Youtube'dan şarkıyı Mp3 olarak indireceğiz. Aşağıdaki sitelerden birini kullanarak videoları mp3 müzik dosyası formatında indirebilirsiniz.

Uyarı: Bu sitelerden video indirirken tarayınıcınızda istenmeyen reklamlar açılabilir.

Sonra buraya tıklayıp online .mp3 kırpma sitesine gidin. Mp3 dosyasını siteye yükleyip istediğiniz kısımların başını ve sonunu seçip kırpın ve cihazınıza indirin. Telefonunuz melodi sesi olarak .mp3 formatını destekliyor ise hemen bu dosyayı telefonda zil sesi olarak kullanabilirsiniz.

mp3 kesme

İlginizi
çekebilir
iPhone için Ücretsiz Zil Sesleri Nasıl Oluşturulur

Eğer telefonunuz Mp3 dosyasını zil sesi olarak görmüyorsa buraya tıklayıp online dönüştürücü sitesine gidin. Audio converter kısmında istediğiniz ses dosyası formatını seçip cihazınızdaki .mp3 dosyasını upload edin. Convert File butonuna tıklayıp dönüşümü yapın ve dosyayı indirip cep telefonunuza yükleyip melodi olarak kullanın.

online-convert

iPhone için zil sesi dosyasının m4r formatında olması gerekir. iPhone zil sesi yaparken m4r formatında kaydedin.

Android cep telefonları genellikle ogg formatında zil sesi dosyası gerekir.