Ogznet.com
Zorunlu trafik sigortası fiyatları için online trafik sigortası teklifleri Paylaş:

Zorunlu trafik sigortası fiyatları için online trafik sigortası teklifleri

Zorunlu trafik sigortası fiyatları için online trafik sigortası teklifleri

Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmak veya teklif almak için en iyi online sigorta yapma siteleri burada.

Bu yazının içeriği:

Göster
Gizle

Online Zorunlu Trafik Sigortası yaptırmak için aşağıdaki siteleri kullanabilirsiniz. Bu siteler sadece Trafik sigortası fiyat teklifi sunmakla kalmaz aynı zamanda dakikalar içinde seçtiğiniz sigorta şirketi üzerinden poliçenizi almanızı da sağlar.

Zorunlu Trafik Sigortasını satın almadan önce en ucuz trafik sigortası tekliflerini inceleyebilir ve buna göre trafik sigortası seçiminizi yapıp anında satın alabilrsiniz.

Sigortam.net - Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulama, Fiyat Hesaplama, Teklif Al

En Uygun Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatlarını Hesapla!

Site üzerinde 10'dan fazla sigorta şirketinden online olarak trafik sigortası fiyatlarını görebilir ve en uygun fiyat veya seçiminize göre hemen sigorta işlemlerini halledebilirsiniz. Poliçeniz e-mail adresinize gönderilir.

Enuygun.com - Trafik Sigortası, Uygun Fiyatlı Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi Al

Enuygun.com - Trafik Sigortası, Uygun Fiyatlı Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi Al

Bir diğer popüler sigorta teklifi alabileceğiniz ve online zorunlu trafik sigortası alma işlemlerini tamamlayabileceğiniz bir site. Ruhsat bilgilerini girdikten sonra sigorta şirketlerinin fiyat tekliflerini görebilir ve seçiminize göre zorunlu trafik sigortasını alabilirsiniz.

PttSigorta - Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi Al

PttSigorta zorunlu trafik sigortası

9 farklı sigorta şirketinden zorunlu trafik sigortası teklifi alın ve trafik sigortanızı yaptırın. Bu sitede online sigorta işlemlerini tamamlayamıyorsunuz. Buradan yalnızca trafik sigortası tekliflerini görebiliyorsunuz. Sonrasında en yakın PTT şubesine gidip trafik sigortası yaptırma işlemlerini tamamlamanız gerekmektedir.

Koalay.com - 20+ Şirketten Trafik Sigortası Teklifleri

Trafik Sigortası Tekliflerini Karşılaştır

Site üzerinde 20 sigorta şirketinin zorunlu trafik sigortası teklifini tamamen online olarak görebilir ve en uygun trafik sigortasını 7/24 ve taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Sitenin iddiasına göre toplam 1 dk. içinde trafik sigortası sahibi olabilirsin.

Sigortaladım.com - Zorunlu Trafik Sigortası Fiyat Teklifi Al

Sigortaladım.com trafik sigortası teklifleri

Zorunlu Trafik Sigortası için aracınıza özel fiyat tekliflerini ve teminatlarını sigortaladım.com'dan karşılaştırın. Trafik sigortası poliçenizi satın alın. Site üzerinde 20'ye aşkın sigorta şirketinden online trafik sigortası teklifi alarak ve size en uygun ve en ucuz trafik sigortasını hemen satın alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Siz aracınızı ne kadar güvenli kullanırsanız kullanın, başınıza beklenmeyen bir kaza gelebilir. Kaza anında karşı tarafa verdiğiniz hasarı karşılayan Trafik Sigortası, yasal olarak yapılması zorunlu bir sigorta türüdür. Sigorta süresi sona ermiş veya sigortası olmayan araçlar tespit edildikleri takdirde trafikten men edilirler.

1

Zorunlu Trafik Sigortası, kazaya sebep olmanız halinde diğer aracın hasarını karşılama, diğer araçta bulunan kişilerin ilk yardım, muayene, tedavi ve hastane giderleri, aracınızın bir kişinin ölümüne neden olması halinde ölen kişinin defin masrafları ile kişinin yardımından mahrum kalanlara destekten yoksun kalma zararını teminat altına alır.

Aracınızla karşı tarafa verebileceğiniz maddi ve manevi hasarlardan doğan yükümlülüğünüzü üstlenir, poliçede belirtilen teminat tutarları ile hasarın ödemesi karşılanır.

1

Trafik sigortası fiyatları belirlenirken 3 temel konu esas alınır;

  • Kişinin hasarsızlık basamağı
  • Araç türü
  • İline göre belirlenen tavan fiyat

Sigorta şirketleri en fazla tavan fiyat üzerinden sigorta teklifi sunabilirler. Teklif veren her sigorta şirketinin değerlendirme ölçütleri farklı olup bu ölçütler dönem dönem güncellenir.

1

Evet, trafik sigortası yaptırmamanın cezası vardır. Trafik sigortası yaptırmamış araçlar trafikteyken trafik ekipleri tarafından tespit edilirlerse;

  • Araç trafikten men edilir ve otoparka çekilir.
  • Araç sahibi aracını almak istediğinde öncelikle poliçesini yaptırması gerekir.
  • Sonrasında çekici ve otopark masraflarını ödeyerek araç teslim alınabilir.

Bu araçlar tespit edildiğinde para cezası yazılır ve ceza 15 gün içinde ödendiğinde erken ödeme indirimi uygulanır.

1

Yeni araç aldığınızda eski poliçenizi iptal ettirip yeni bir poliçe düzenletmeniz gerekir. Trafik sigortası kapsamında bulunan hasarsızlıklar yeni poliçenize de aktarılabilir. Kasko poliçesinde kullanım şekli ve araç sahibinde değişiklik olmazsa kazanılan hasarsızlıklar yeni araç için düzenlenen poliçeye aktarılarak araç değişikliği zeyilnamesi düzenlenir.

1

Zorunlu trafik sigortasını yaptırmama veya yenilememe durumlarında araç sahipleri her ay için %5 oranında gecikme cezası ile karşılaşır. Zorunlu araç sigortası zamanında yaptırılmadıysa, araç sahibinin basamağı sabit kalır ve trafik poliçesinde indirim hakkı kaybedilir. 

1
Yorumlar
  • Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
Yorum Yaz

AdBlock Tespit Edildi!

Görünüşe göre bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz. Sorun yok. Kim kullanmıyor ki?
Ancak reklam geliri olmadan bu siteyi harika yapmaya devam edemeyiz.

Anlıyorum, reklam engelleyicimi devre dışı bıraktım. Girmeme izin ver!