WordPress ücretsiz güçlü bir blog yazarlığı platformudur ve birçok kişi WordPress kullanmaktadır. Herkes mükemmel görünümlü bir blog sitesi sahibi olmak istiyor. Bu yazıda birbirinden güzel ve ücretsiz 25 adet WordPress temasını sunuyoruz.

Güzel, güçlü ve ücretsiz WordPress Temaları ile aramaya gerek kalmadan size zaman kazandıracak bir yazı.

WordPress her zaman en popüler blog platformu olduğu için WordPress platformunda binlerce yeni blog oluşturulmuştur. İnsanlar, ihtiyaçlarını karşılayabilecek ücretsiz WordPress temalarını aramaktadır. WordPress teması aramak, uygun tema bulmanın zorluğu yüzünden sıkıcı bir iş olabilir, çünkü herkesin kendine göre beğenisi vardır.

WordPress, tema geliştiricilerinin herhangi bir amaçla tasarlayabileceği bir çok esneklik sunar. Bir iş teması, blog yazısı teması, video teması, resim galerisi teması, kupon teması veya bu konu için bir WordPress temasını bulacağınızı düşündüğünüz herhangi bir kategori olabilir. Çünkü herkes kendi ihtiyaçlarına göre WordPress teması bulabileceklerini biliyorlar.

Burada bazı ücretsiz WordPress temalarını bulacaksınız. Bazı temalar harika görünüyor, bunlarla popüler WordPress siteleri yapabilirsiniz. Bu ücretsiz WordPress temalarına bir göz atın ve eminiz ki bunlardan bazılarını beğeneceksiniz.

Web ziyaretçileri için sadece mükemmel içerikler yeterli olmayabilir. Web sitenize tekrar tekrar gelmelerini istiyorsanız kolay kullanım olarak tasarlanmış Web sitesi tasarımı önemlidir. Aynı şey bloglar için de geçerlidir; Blogunuz güzel tasarlanmışsa, ziyaretçilerinizi cezbedebilirsiniz.

Temalar, blogumuzun güzelliğini artırmamıza yardımcı oluyor, ancak bu günlerde WordPress'in çalışma biçimilerini de değiştiren çok şaşırtıcı WordPress temaları geliştirildi. Tema sayesinde, WordPress destekli blog'unuzu bir alışveriş sitesine, resim galerisine, web dizinine ve birçok farklı stile dönüştürebilirsiniz.

Burada blogunuzun güzelliğini artırmanıza yardımcı olacak 25 Bedava WordPress Teması listeledik.

25 Ücretsiz WordPress Temalası

1. Vantage

Vantage, bir işyeri, portföy veya çevrimiçi mağaza başlatmak için kullanılabilen ücretsiz, esnek, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tamamen duyarlıdır ve retinaya hazırdır. En büyük özelliği, Page Builder, Meta Slider ve WooCommerce gibi eklentilerle olan sıkı entegrasyonudur.

vantaga wordpress teması

2. Sydney

Sydney güçlü bir iş teması olarak gelir ve şirketler ve serbest çalışanlar için mükemmel bir seçimdir. Hızlı bir şekilde etkileyici bir ön sayfa oluşturmak için tüm yapı bloklarına sahiptir. Sydney, tüm Google Fontlarına erişim, mizanpaj kontrolü, üstbilgi görüntüsü, logo yükleme, tam renkli kontrol ve çok daha fazlası gibi birçok özelleştirme olanağı sunmaktadır.

Sydney wordpress theme

3. Simple Theme by Themify

Themify tarafından geliştirilen tema, sadelik üzerine inşa edilmiş ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Kalite, WordPress siteniz için önemliyse, Simple sizin için en iyi seçenek olabilir. Simple'i kullanarak, WordPress sitenize bir Shopify mağazası ekleyebilirsiniz. Basit, tamamen duyarlıdır ve herhangi bir cihazda uyumlu görünüme sahiptir. The Simple Theme ile birlikte gelen Themify Builder, tasarımınızı uyarlama esnekliği sunar.

Simple Theme by Themify wordpress teması

4. ColorMag

ColorMag en iyi dergi stilleri WordPress temalarından biridir. Ücretsiz ve duyarlı WordPress teması. Gazete, haber, dergi, yayıncılık, iş dünyası ve herhangi bir site için uygundur. Ücretsiz destek için http://themegrill.com/support-forum/ adresinde mevcuttur.

colormag wordpress theme

5. Storefront

Bir WooCommerce projesi başlatmak istiyorsanız, Storefront sizin için mükemmel bir tema haline gelebilir. Tema WooCommerce Core geliştiricileri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Mağazanızı, birden fazla widget bölgesini, duyarlı tasarımı ve çok daha fazlasını kişiselleştirmek için çeşitli düzen ve renk seçenekleri sunar.

storefront wordpress teması

6. Hestia WordPress Theme from Themeisle

Hestia, Themeisle tarafından geliştirilen çok amaçlı ve duyarlı bir WordPress Temasıdır. En iyi malzeme tasarımlarından biri olan WordPress Teması olduğu için yeni açılımlar için oldukça uygundur.

Hestia düzgün ve temiz bir düzen sunar ve WooCommerce mağazanız için hızlı bir ön sayfa hazırlamanızı sağlar. Hestia ile web sitenizin görünümlerini özelleştirebilirsiniz. Renkleri, tasarım detaylarını ve çok daha fazlasını ayarlamaya devam edebilirsiniz.

Hestia Wordpress themes

7. OnePress

Ücretsiz bir sayfa WordPress Tema arıyorsanız, OnePress sizin için en iyi seçim olabilir. İyi tasarıma sahiptir ve bir iş web sitesi, portföy, dijital ajans, serbest çalışanlar ve ürün vitrini için çok uygundur. Genel klasik, zarif ve esnektir. WooCommerce'ın en yeni sürümü ile uyumludur.

OnePress WordPress Theme

8. Shop-isle WordPress Theme from Themeisle

Shop-isle Themeisle'den ücretsiz bir WordPress E-ticaret Temasıdır. Shop-isle, güzel çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza yardımcı olur. WooCommerce ile entegredir. Duyarlı bir tasarıma sahip ve kullandığınız cihaz ne olursa olsun şaşırtıcı görünüyor. Hızlı ve kullanıcı dostu bir iletişim formu bölümü vardır. Artı, tonlarca başka özellik var.

Shop-isle WordPress E-commerce Theme

9. Zerif Lite WordPress Theme from Themeisle

Zerif Lite Themeisle'den ücretsiz bir sayfa WordPress Teması. Yaratıcı ajanslar için çok amaçlı, duyarlı ve mükemmel WordPress teması. Becerilerinizi, referanslarınızı ve hizmetlerinizi sergilemek en iyisidir ve markanızı oluşturmak ve fırsatları çekmek için kullanılabilir.

Zerif Lite is free one page WordPress Theme

10. Spacious

ThemeGrill tarafından duyarlı, çok amaçlı bir WordPress teması. İş, portföy, bloglama veya başka herhangi bir site türü için kullanılabilir. Geniş 4 sayfalık düzen, 2 sayfa şablon, beş özel widget, 13 widget alanı, dört blog görüntüleme türü ve çok daha fazlasını sunar. Ücretsiz destek de mevcuttur.

Spacious responsive, multipurpose WordPress teması

11. Musical

Musical, canlı bir eğlence sitesi oluşturmanıza izin veren ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Çok sayıda gösteri işi için uygundur. Son derece esnek ve sıfırdan özel eğlence web sitesi oluşturmak için özelleştirilebilir. Müzikal, eğlence blogcuları, müzisyenler, müzik grupları ve DJ'ler için oldukça uygundur.

Musical ücretsiz WordPress Teması

12. GeneratePress

GeneratePress, mobil duyarlı, hızlı ve hafif bir WordPress Temasıdır. Herhangi bir web sitesi için sağlam bir temel olarak işlev görebilir. WooCommerce, BuddyPress, bbPress ve WPML dahil tüm iyi kodlanmış eklentilerle uyumludur. Çapraz tarayıcı uyumludur, % 100 geçerli HTML kullanır, tamamen şema mikro verileri entegredir ve 20'den fazla dile çevrilmiştir.

GeneratePress mobile responsive WordPress Theme

13. SociallyViral Free

SociallyViral Free, özellikle viral trafiği artırmak için tasarlanmış güzel ve ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Sosyal paylaşımı artırmaya ve en iyi sosyal medya web sitelerinden daha fazla trafik elde etmeye yardımcı olan özelliklerle doludur.

SociallyViral ücretsiz WordPress Teması

14. Smart Blog WordPress Theme from Templatic

Blog, yiyecek, seyahat, yaşam tarzı, fotoğraf ve çok daha fazla blogging sitelerinden birini oluşturmak için uygun modern bir WordPress blog Temadır. Temiz ve şık bir WordPress blog Temasıdır. Sitenizi özelleştirmek için birçok opsiyonu sunar.

Smart Blog modern WordPress Blog Teması

15. Allegiant

Allegiant, çok değişik şekillerde bir web sitesi oluşturmak için çok amaçlı bir WordPress Temasıdır. Birçok farklı içerik oluşturmanıza yardımcı olan birçok özelliği destekler. Özellikle etkinlik odaklı web siteleri ve ajans sayfaları oluşturmak için uygundur. Allegiant tamamen duyarlıdır ve cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere herhangi bir cihazda güzel görünüyor.

Allegiant free multi purpose WordPress Theme

16. Ripple

Ripple, ücretsiz bir One Page WordPress Temasıdır. Düzgün kaydırma efekti ile bir sayfa tasarımlı bir temadır. Temiz, basit ve zarif bir sayfa için ücretsiz WordPress Temasıdır. Bol, güçlü özelliklere sahiptir ve kolay özelleştirme olanakları sunar. Kişisel bloglar, işletmeler, kurumsal portföyler ve diğer reklam ajanslarının web siteleri için uygundur. Ripple ile, her zaman muhteşem bir WordPress web sitenize sahip olabilirsiniz.

Ripple free One Page WordPress Theme

17. Astrid

Astrid, muhteşem iş web siteleri oluşturmak için özel olarak hazırlanmış ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Bu iş teması, renk seçenekleri, tam geniş başlık, blog seçenekleri, özel widget'lar ve diğer pek çok yararlı ve ilginç seçenek de dahil olmak üzere ihtiyacınız olan her özellik ile doludur.

Astrid ücretsiz WordPress Teması

18. Llorix One

Llorix One, web sitenizin basit, şık ve güzel görünmesi için tasarlanmış tek sayfalık ücretsiz bir WordPress Temasıdır. Parallax kaydırma özelliği ile süslenmiş olup daha da zarif ve düzgün hale getirilmiştir. Duyarlı bir düzen, tek sayfalık bir tasarım ve sosyal bağlantılar sunar. Llorix One, yeni başlayan ve küçük işletmeler için uygun, profesyonel ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Llorix One tek sayfa ücretsiz WordPress Teması

19. Suffice from ThemeGrill

Suffice, premium temaların çoğuyla rekabet edebilen en esnek, zengin özellikli ve gelişmiş WordPress temalarından biridir. WooCommerce uyumludur ve duyarlı bir tasarıma sahiptir. Bu ücretsiz WordPress teması, genellikle premium temalarda bulunan birçok özellik içerir.

Suffice WordPress theme

20. Ascendant

Ascendant, web sitesinin her türü için kullanılabilen, çok amaçlı bir ücretsiz WordPress Temasıdır. Portföyler, hizmetler ve daha pek çok şey de dahil olmak üzere farklı içerik türlerini oluşturmanıza yardımcı olan birçok özellikle doludur. Tema, özellikle etkinlik odaklı web siteleri ve ajans sayfaları tasarlamak için uygundur.

Üyenin işlevselliği, kuruluşunuzdaki referansları eklemenize ve ziyaretçilere vitrin yapmanıza olanak tanır. Tamamen duyarlıdır ve herhangi bir cihazda harika görünür.

Ascendant multi purpose free WordPress Theme

21. Enigma

Enigma WPML Uyumlu olan çok amaçlı, duyarlı ve ücretsiz WordPress Temasıdır. İlgi ve sevgi ile tasarlanmış inanılmaz süper zarif bir tema. Blog, iş, portföy veya herhangi bir web sitesi için kullanılabilir.

Enigma, Bootstrap CSS çerçevesine dayalıdır ve tamamen duyarlı ve esnektir. Tarayıcı uyumlu bir temadır ve tüm önde gelen web tarayıcılarında çalışır. Enigma dört sayfa düzenler, iki sayfalı şablonlar ve beş adet widget ile birlikte gelir.

Enigma multipurpose responsive free WordPress Theme

22. Onetone

Onetone, Bootstrap çerçevesine dayanan ve HTML5 / CSS3 ile kodlanmış, bir sayfalık ücretsiz bir WordPress iş temasıdır. İş amaçlı temel bölümler zaten oluşturulmuş ve galeri, hizmetler, müşteriler, vb. Içermektedir. Ayrıca, sınırsız bölüm ekleyebileceğiniz bir yönetici bölümüne sahiptir.

Arka planı değiştirme, video arka planı, paralel kaydırma arka planı, logo ve Favicon yükleme, müthiş font simgeleri, özel CSS ekleme ve çok daha fazlası gibi ayarlamalar için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Onetone ücretsiz WordPress teması duyarlı, temiz ve SEO optimize edilmiştir.

Onetone one-page free WordPress business theme

23. Awaken

Awaken güzel tasarlanmış bir dergi / haber WordPress teması. İki ana widget alanı ile kaplı bir dergi düzeni sunar. Tema, yayınları farklı stillerde görüntülemek için üç yayın widgeti sunar. Tema, twitter önyükleme kullanılarak oluşturulmuş duyarlı bir düzen içeriyor. Temanın ana vurguları, tema uyarlayıcısı, reklam widget'ları, özellikli kaydırıcı, YouTube video widget'ı ve sosyal medyayı içeriyor.

Awaken magazine/news WordPress theme

24. Talon

Talon, son teknolojileri kullanan çok amaçlı bir iş WordPress teması. Serbest çalışanların yanı sıra şirketler için de son derece uygundur ve optimum düzeyde kişiselleştirme olanağı sağlar. Talon ile, istediğiniz başlık seçebilirsiniz.

Güçlü Tema Özelleştirici'de bazı tema seçenekleri sunar. Renkleri seçebilir, yazı tipini ayarlayabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Paketlenmiş simgeler yanında, bir CDN'den başka bir simge paketi bile yükleyebilirsiniz. Yüzlerce en iyi web yazı tipine ücretsiz erişim sunar. İnanılmaz Sayfa Oluşturucu, SiteOrigin eklentisi ile işletme sayfası oluşturma sürecini güçlendirmiştir. Artı, hızlı ve dostça destek sağlar.

Talon multi purpose business WordPress Theme

25. Ignis

Ignis, Jetpack'in Portföyüne özel yazı tipi desteği ile birlikte gelen modern bir portföy WordPress Teması. Projelerinizi sergilemek için kullanılabilir. Güçlü Tema Özelleştirici'de mevcut birçok tema seçeneği var. Tema % 100 çeviri hazır. Google Fontlara ücretsiz erişim sağlar.

Web sitenizdeki değişiklikleri canlı olarak önizlemenizi sağlayan WordPress Özelleştirici'ye sahiptir. Ignis çapraz tarayıcı desteği ile gelir ve Chrome, IE9 +, Firefox ve Opera gibi tüm modern tarayıcılarla uyumludur. Artı, hızlı ve dostça destek var.

Ignis modern portfolio WordPress Theme

 

Bu yazıyı 5 yıldız üzerinden kaçla değerlendirirsiniz?
Daha önce bu yazı 1 kez değerlendirilmiş ve ortalama 5 yıldız verilmiş.
Bu yazı daha önce 1699 kez okundu.

Bu yazıyı beğendiniz mi? Haber bültenimize katılarak buna benzer yeni yazılardan haberdar olun!

Açılacak sayfada "Ben robot değilim" işaretleyip "Complete Subscription Request" yazan butona tıklayınız!

    Yorumlar

    Bu yazıya henuz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

Yorum Yaz

" 25 Ücretsiz WordPress Teması konulu makalemizde Ogznet.com olarak sizlere 25 Ücretsiz WordPress Teması ile ilgili bilgiler aktarmak istedik. Hemen yukarıda 25 Ücretsiz WordPress Teması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "